Доброго дня

Ласкаво просимо                                  на сайт загальноосвітньої                  школи І-ІІІ ступеня с.Мильськ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЯ С.МИЛЬСЬК

вул. Першотравнева,20,с. Мильськ, 45117, тел..(03368)96471, е-mаіl: milsk. sсооl@ukr. net

код ЄДРПОУ 20140648

 

 

 

НАКАЗ

від  30.05.2018р.                                                                            № 30

Про зарахування учнів у     перший клас    

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367, 

НАКАЗУЮ:

Зарахувати учнями І класу:

1.     Гнатюка Тараса Андрійовича

2.     Дмитрук Анастасію Михайлівну

3.     Дудара Костянтина Івановича

4.     Куденчука Андрія Сергійовича

5.     Радчук Ніку Миколаївну

6.     Ткачук Дарину Миколаївну

7.     Чирук Софію Павлівну

8.     Шепелюка Володимира Володимировича

 

 

Директор школи ______________ А.А.Фіщук

Дорогі вчителі! Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

                                                                                                                   Учні школи

                                                  М и л ь с ь к - 2017

Перший урок 2017-2018 н.р. : "Я - українець, я - європеєць!"

          1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!  

       Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті новітній день, кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж поки видно її дитя. І в цей чарівний час, дозвольте від щирого серця привітати усіх учнів, вчителів, батьків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.

   На свято першого дзвоника на  подвір′ї Мильської ЗОШ збирається уся шкільна громада. Лунає музика,звідусіль чути слова привітання, радісні вигуки зустрічі з друзями. Незабаром прозвучать позивні, що проголосять початок свята.

    Учні та вчителі вишикувались на урочисту лінійку

Дебютний проект  завершився з позитивним результатом!

Цьогоріч  у нашій школі відбулася  дуже приємна подія. Ініціативна група батьків та вчителів взяли участь у проекті Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» під назвою «У теплому приміщенні навчатися за новітніми технологіями». В рамках проекту , за умови співфінансування,  школа отримала доступ до інтернету через Wi-Fi роутер, плазмовий телевізор (48дюймів) ноутбук, та вставлено 8 теплозберігаючих вікон. Будь яку ініціативу легше втілити в життя, якщо докласти спільних зусиль.  Завдяки цьому і вдалося втілити наш проект у реальність!  Щира вдячність усім, хто долучився до спів фінансування, а це: батьки учнів школи, вчителі, обслуговуючий персонал школи, зав клуби Каленюк О.М. та Чирук О.В., місцеві підприємці та внесок  Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».  Особлива подяка працівникам Фонду за розуміння, підтримку та хороше ставлення! Від імені колективу  учнів , батьків , вчителів та обслуговуючого персоналу школи було вручено Подяку представникам Фонду у м.Рожище  Веремчук Олені Григорівні та Кобзар Ользі Петрівні.

Звичайно, й вдячність усім представникам Фонду за ті хороші справи, що ініціюються та підтримуються. Памятаймо, що добро повертається добром у стократ!

 

 

26 травня  пролунав останній дзвінок у нашій школі

Є святкових днів багато

На листках календаря,

А між ними й наше свято -

День останнього дзвінка.

  • 9 травня учні та вчителі школи взяли участь у проведенні мітингу, присвяченому Дню пам'яті та примирення, 72-річниці перемоги над нацизмом. Свято проходило у сільському клубі у святковій, урочистій атмосфері

 

 До Дня Європи в школі проведено такі заходи:

·        Конкурс плаката «Європа очима дітей»

·        Віртуальна подорож Європою

·        Вікторина «Що я знаю про Європейський Союз»

·        Конкурс малюнка «Я європеєць»

·        Малюнок на асфальті «Що для мене Європа»

 

·        Флешмоб «Ми - частина Європи»

 

Наші новини

День профілактики 

19 квітня

Шкідливість наркоманії

 


21.04.2017р. у школі відбулася зустріч з представниками Управління ДСНС України у Волинській області. Учням була проведена  профілактична бесіда по правилах безпеки в екосистемах.

Також школярам вручили пам’ятки щодо бережного поводження з природою.

 

Дякуємо за цінну інформацію.


 

 

26. 04.2017р.  у школі було проведено ряд заходів до 31-ї річниці з дня Чорнобильської трагедії. Завуч по виховній роботі Л.В. Шепелюк організувала перегляд документального фільму: «Чорнобиль: як це було» та відеоролика «Як живуть люди в Чорнобилі».  Класні керівники у своїх класах провели бесіду -  «Вони свідомо йшли на смерть».

27.04.2017р. учні 9-11 класів зустрічалися з представником Центру Зайнятості Трачук Валентиною Петрівною.  Діти прослухали цікаву та змістовну бесіду та отримали цінну інформацію про затребувані професії на ринку праці.

 

Дякуємо за співпрацю.